לקוחות כותבים

 

שילה עוברני

"נהניתי מאוד מהעבודה עם סלאבין, סלאבין הינו אדם נעים וישר. הוא עשה הכל ע"מ שאהיה מרוצה ואקבל את העבודה כמו שציפיתי.

ה'בעיה' היחידה הייתה בהערכת זמנים לא כ"כ מדוייקת. עם זאת, למרות שהערכה שלו הייתה קצרה הוא לא סטה מהמחיר אותו ביקש בהתחלה ולמרות העבודה המאומצת המשיך להשקיע כדי שאהיה מרוצה ולדבוק במחיר שביקש בתחילה.

מבחינת מקצועיות, אני חושב שהוא אדם מקצועי מאוד, אך במסגרת התקציב קיבלתי בהבנה שלא יכול לעשות יותר.

על מידת שביעות רצון הכללית ממנו, תעיד העובדה שבסיום הפרוייקט הוספתי לו 30% על המחיר שסוכם מראש."


GoTo800

"קודם כל הדבר הכי חשוב, זה זמני התגובה שלו גם אם מדובר בשעות לא שגרתיות, הגישה והיחס שהוא נותן, המקצועיות הברורה במימוש הפקויקט, והגמישות מבחינת שינויים פה ושם, בלי התחשבנות על כל שינוי קטן כזה או אחר."

www.GoTo800.co.il


סקסיד ליווי יזמים בע"מ

"מתכנת מקצועי ורציני ביותר. הכי חשוב שירות גם לאחר קבלת המוצר.

מומלץ בחום. שמוליק דקל."

www.Sheet.co.il


QWEMBO

"לעומת כל המתכנתים הקודמים איתם עבדנו, אמיל סלאבין עמד בלוח הזמנים שהצבנו באופן הטוב ביותר.

אמיל הינו מחוייב לפרוייקט וללקוח באופן מלא.

במהלך הפרוייקט אמיל תרם מנסיונו, ואף נתן לנו ערך מוסף בתחומים שאינם ישירות תחת אחריותו (שיווק, עיצוב, חומרה, יוזבליות-שימושיות).

בעקבות נסיון העבר, במידה ויהיו לנו פרוייקטים נוספים אנו נפנה לאמיל בעדיפות ראשונה."

www.Qwembo.com


ENC Global LTD

"עשו עבודה מצויינת. מפתחים עם נסיון רב, ללא שום ספק."


Net Spirit

"איכות העבודה, הביצוע והשירות היו ברמה הגבוהה ביותר."


ההסתדרות הרפואית בישראל

"עבודתו של אמיל מקצועית ביותר, איכותית ומהירה. יש לנו ניסיון רב עם מפתחים מתחומים שונים, אבל אצלנו אמיל קיבל את המקום הראשון בהגינות, בידע, ביעילות ובמקצועיות.

אנו מאוד מרוצים מהדינמיות של מערכת הניהול. השירות שקיבלנו היה מעולה, אדיב, מקצועי ומהיר.

אמיל גם פיתח לנו אתר לצורך כינוס מיוחד שיש בארגון שלנו. אנו מאוד מרוצים מהדינמיות של מערכת הניהול. השירות שקיבלנו היה מעולה, אדיב, מקצועי ומהיר."

www.ima.org.il


Megoorim

אנחנו יזמים בעלי נסיון בעולם האינטרנטי ועבדנו רבות עם חברות מקצועיות להקמת אתרים כולל חברות הייטק מהמובילות בארץ. 

במיזם החדש החלטנו ללכת בדרך שונה ולעבוד עם מפתח פרילנס על מנת שיקים לנו את האתר. הלכנו למספר חברות כדי לקבל הצעות מחיר . כמו כן קבלנו עשרות הצעות מאתר xplace. לאחר בדיקה מעמיקה של כל ההצעות הן ברמת המקצועיות והן ברמת המחיר ,קבלנו החלטה ללכת עם אמיל סלאבין וזאת בשל נסיונו העשיר. אנחנו יכולים לומר בוודאות שעוד לא נתקלנו באיש פיתוח ברמה ובמקצועיות של אמיל. גם ברמה השירותית אמיל ענה באופן מיידי על מיילים שנשלחו בשעות בלתי קונבציונליות (והיו מאות מיילים כאלו) . כמו כן לאמיל ישנו ידע ותכונה של יזם, אשר תרמו לייעוץ והכוונה במיזם יחסית מורכב. לסיכום: איכות עבודה ושירות חסרות תקדים. במידה ונצטרך להמשיך את הפיתוח לרמות גבוהות הרבה יותר, אמיל הוא המפתח הראשון שנפנה אליו. 

www.Megoorim.co.il


אולגה מרקולוב

פיתוח ברמה מקצועית ביותר. 

לאחר סיום הפיתוח הקוד נבדק במספר חברות חיצוניות וקיבל חוות דעת יוצאות מן הכלל, גם מבחינת תקינות קוד, אבטחת מידע, יעילות ועמידה בעומסים. 

בהחלט שבהשמך הפיתוח אנו נמשיך עם אנשים מקצועיים אלו. 

אמיל, תודה רבה לך אישית!


 שמוליק טיאר

מהכרותי ועבודתי המשותפת עם אמיל סלאבין ברצוני לציין שמדובר באיש מקצוע אמין ורציני המקפיד על הפרטים הקטנים (ובדרך כלל החשובים ביותר), זמין בכל עת ובעל ידע רחב ביותר. 

אמיל אף הועיל לעזור בתהליכים שמעבר להתחייבויותיו ללא תמורה, ועל כך מגיעה לו מלוא ההערכה. 

אשמח לעבוד עם אמיל גם בהמשך פיתוח הפרוייקט הנוכחי וגם בפרוייקטים נוספים בעתיד.

www.NextModel.co.il


בת שבע האורסטוק

שכרנו את שירותיו של סלאבין כמומחה QA והיינו מאוד מרוצים מרמת הידע שלו ומעבודתו המקצועית, סלאבין, הגיש לנו דו"ח מפורט וממצה שיכולנו לפעול לפיו. 

סלאבין תמיד היה זמין, כאשר התקשרנו אליו, וענה לשאלותינו בסבלנות ובתשובות מפורטות ומדוייקות. כאשר ביקשנו, שיתף סלאבין פעולה עם עובדים אחרים בחברה, ענה לשאלותיהם והדריך אותם בפתרון בעיות. 

 אנחנו בהחלט רואים עצמנו פונים אליו, במידת הצורך ומקווים לעבוד איתו שוב.


צוות BigDeal

בהחלט הייתי בוחר בסלאבין לביצוע פרויקטים נוספים בעתיד, ואני מאמין שאעשה זאת. 

אנחנו מרוצים מכל פרמטר בעבודה של סלאבין טכנולוגיות: 

- מקצועיות 

- ידע מקיף רב-תחומי 

- סבלנות ואדיבות 

- פתיחות להצעות 

- הבאת רעיונות לשיפור 

- ועוד. 

לסיכום: ניתן בהחלט להרגיש שאתה בידיים טובות. מומלץ בחום. אשמח להמליץ גם בע"פ אם יידרש. 

www.bigdeal.co.il


Oded Amir

כתב איפיון תרם רעיונות משלו 

אני ממליץ


משו טוב בע"מ

היתרון הגדול של אמיל - מומחיות ייחודית בפיתוח מערכות בתחום הרכישות הקבוצתיות והבנה מעמיקה של התחום, בשילוב זמינות גבוהה בכל שעות היממה.

www.mashutov.co.il


MyTender

בחרתי באמיל על סמך הערכות הכתובות מטה וכעת אני יכול להגיד בוודאות שפגעתי בול. אין לי ספק שאמיל אחד מתותחים בתחום. יכולת ביצוע פרויקטים יוצאת מהכלל – החל מאפיון הצרכים ועד שילוב מערכות צד שלישי. למרות שכל התקשורת עם אמיל והצוות שלו נעשתה בטלפון (להיטים רחוקות) ודוא"ל תמיד הייתי עם יד על הדופק בהתקדמות הפרויקט ומאוד נהנתי ממהירות התגובה ושיתוף הפעולה. 

www.mytender.co.il


 

Guy CohenCo-Founder Mekusharim LTD

“I would like to recommend Emil Doe as a candidate for some further position with other organization or customers. In his position as senior developer, Emil was employed in our office from 2007 - 2009. Emil did an excellent job in this position and was an asset to our organization during his tenure with the office. Emil has excellent written and verbal communication skills, he’s extremely organized and can work independently and is able to follow through to ensure that the job gets done. During his tenure with Mekusharim, Emil was responsible for supervising other developers. These developers including Emil himself, under his management, were responsible for many of the company advanced development functions of the site. Mekusharim function as a heavy site with some heavy usage of users. It’s no trivial to operate such a high scale infrastructure and code management. Emil effectively scheduled and managed several developers to maintain efficient site operations and development. Emil was always willing to offer his assistance and had an excellent rapport with the many constituents served by our office including clients, employers, and other professional organizations. He would be an asset to anyone who wants to use his services and I recommend him for any endeavor he chooses to pursue.” June 13, 2010

 

Top qualities: Great Results, Expert, Good Value


Nathan Ladin, Co-Founder, CIO , ITFS Group Ltd 

“Professional and Experienced Manager , Deep knowledge in Microsoft Internet Technologies. Strong project management skills. Wise and Well Educated Person.” June 13, 2010


Roman Heiman, IT Expert & Consultant , RHC Solutions

“Emil is an outstanding developer , very minded and skilled . His wide Overview , sharp analysis and interpersonal relations , significantly contributes to the organization as well as the organization's customers and partner” June 13, 2010


Ilan Peer

“Emil Slavin have great expertise in web development. during our time working together he proved his vast knowledge on several web platforms, and on top of his professional attitude, he is a nice person that gets along with Everybody! clients, colleagues and competitors :)”June 14, 2010

Top qualities: Expert, Good Value, High Integrity


 

CouponZone  

חברה מקצועית ביותר עם יחס אישי, זמינות גבוהה ומתן פתרונות מהיר

www.couponzone.sk


LanCoupon

שלום 

הגעתי לחברה דרך חיפוש בגוגל 

נפגשתי עם אמיל ומיד הבנתי שאני מדבר עם איש מקצוע מהשורה הראשונה ישבנו על אפיון ויצאנו לדרך 

עם תחילת הדרך קבלנו מנהלת עבור הפרוייקט שרכזה את כל הפרטים והנושאים שלנו כל הדרך היה לנו מענה מהיר גם אם לפעמיים היינו חלקוי דעות תמיד הם היו קשובים ומאוד שירותיים ומצאו פיתרונות מעולים 

העתיד תמיד בקנה ואנחנו בוחנים פרוייקטים נוספים ביחד עם Slavin - Internet Technologies 

www.lancoupon.lk


 GrarNet

זהו פרוייקט מורכב ויחיד במינו בארץ העוסק בתחום הגרירות, המעלה את רמת האיכות של האתר ביחס לאחרים בארץ לרמה גבוהה מאוד, האתר מעניק ללקוחות גרר נט ולקבלני המשנה שהם מובילי הגרר שקיפות ועצמאות בהזמנת עבודות וביצוען, לאור ההערכה הראשונית על ביצוע תוך שלושה שבועות, בפועל בוצע כ-4 חודשים, עקב כך, ניתן להבין את המפתחים שמורכבות בניית האתר לא היתה פשוטה, כמוכן, הצוות של Slavin - Internet Technologies- גילה סובלנות והבנה רבה לדרישותיי, ועל כך יישר כח!!! בהזדמנות זו אני מודה לאמיל ולגלינה על הביצוע המרשים של הפרוייקט.יישר כח!!!


DrugCheck Israel

אחלה עבודה. מגיב מהר מאוד לכל בקשה

www.drugcheck.co.il


NetShop

אין מילים 

זמינות , מהירות , ואיכות , ויותר מכל , אמינות , שחסרה , או שאינה בכלל , בתחום הזה . 

תודה גם לאלכסנדר !! 

וכמובן , האתר הבא אצלו , שזה המדד הכי חשוב .

www.netshop.co.il